درباره زورق

زورق یعنی تجربه شایسته سفر

آژانس هواپیمایی زورق

عازم کجا هستید؟ هیچ فرقی نمی‌کند. این حق شماست که سفری باکیفیت، آسان و مطمئن را تجربه کنید. زورق اینجاست تا تجربه‌ای شایسته از یک سفر به‌یادماندنی را ایجاد کند، تجربه‎‌ای که برازنده منزلت شما باشد.
سفر باید آسان باشد، مطمئن و به‌صرفه؛ و همه اینها در زورق خلاصه شده است. از هر کجا به هر کجا، با هواپیما یا قطار، سیستمی یا چارتر، کاری یا تفریحی. سبد خدمات زورق کامل است و ما پاسخگوی همه نیازهای شما هستیم.
زورق همسفر حرفه‌ای‌هاست، و این تجربه‌ی حرفه‌ای در همه مراحل سفر همراه شماست.از زمانی که قصد سفرکرده‌اید تا خرید بلیط تا پشتیبانی 24 ساعته توسط یک تیم 150 نفره، و حتی تا زمانی که برنامه‌هایتان تغییر کرده و قصد استرداد بلیطرا دارید. همه چیز با چند کلیک ساده اتفاق می‌افتد.
زورق برندی از هلدینگ پرافتخار توشا (توسعه تجربه شایسته سفر) است، سامانه‌ای که به‌واسطه پشتیبانی و حمایت شما در سکوی اول گردشگری کشور ایستاده. ما به این جایگاه قانع نشده‌ایم و تلاش‌مان برای بهبود لحظه‌ای متوقف نمی‌شود. البته در این مسیر پرپیچ‌و‌خم تنها نیستیم و همسفران وفادار و شایسته‌ای چون شما دلگرمی اصلی ماست. آمارها نشان می‌دهد که بیشتر از 97 درصد از مشتریان، ما را به دیگران توصیه کرده‌اند و سفیر پیام زورق شده‌اند. مطمئن هستیم راه را درست رفته‌ایم، چرا که مورداعتماد شما هستیم.

ارزش‌های زورق

زورق یک خانواده بزرگ است؛ خانواده‌ای که در آن روابط افراد بر اساس اعتماد و همکاری متقابل تعریف شده. در بین اعضای این خانواده ارزش‌هایی شکل گرفته تا کار کردن به یک فعالیت لذت‌بخش تبدیل شود.

گفت خنثی و شنود موثر

ما در زورق گفته‌های همکاران را بدون پیش‌زمینه می‌شنویم و اهل پیش‌داوری نیستم. ضمن اینکه همیشه منظورمان را واضح و بدون تفسیر بیان می‌کنیم.

حرمتِ کلام

ما در زورق برای انجام وظایفمان منتظر کلمه‌ها هستیم، نه دستورالعمل و نامه‌ی رسمی؛ درست مثل یک خانواده.

عاملیت

همه‌ی زورقیی‌ها خودشان را مسئول انجام دادن و یا انجام ندادن کارهای‌شان می‌دانند و این مسئولیت را در تمام مدت زندگی کاری‌شان پذیرفته‌اند.

روابط شبکه‌ای

ما در زورق به دنبال برقراری روابط میان فردیِ فراتر از سِمَت، سطح و واحد هستیم تا با تجربه‌ها و تخصص یکدیگر آشنا شویم و سرمایه‌ی اجتماعی زورق را افزایش دهیم.

تعهد حرفه‌ای

ما در زورق به دنبال ارزیابی تعهد در تمامی ابعاد آن بوده و در پی ارزش افزوده‌ی دو طرفه از سمت سازمان و برای سازمان هستیم.

توانمندسازی

ما در زورق به دنبال ارتقای دائمی دانش و مهارت‌ها در ابعاد رفتاری و شغلی، و بهینه‌سازی توانایی‌ها در راستای نیازهای سازمان هستیم.

توسعه و تعالی

ما در زورق به دنبال تسهیل تعالی زورق هستیم؛ تا جایی که زمینه‌ی تعالی واحدهای سازمانی و خود را فراهم کنیم.

تیم‌سازی بهینه

ما در زورق برای ایده‌ی خود به دنبال تیم هستیم، تیمی که با همراهی آن، ایده را عملی و در نهایت به محصول تبدیل کنیم.

حساسیت و پاسخگویی به نیاز مشتریان و کارکنان

ما در زورق شنونده و بیننده‌ی همکاران و مشتریان هستیم تا مطمئن شویم کوچک‌ترین خواسته‌های آن‌ها بی‌جواب نمانده است.

ایده و خلق راهکار

ما در زورق به دنبال نظرات‌ کسانی هستیم که در مورد آن، تخصص و تجربه دارند و می‌توانند راهی برای رفع مشکلات و یا توسعه‌ی نقاط قوت ارائه کنند.

روحیه‌ی پیشرویی

ما در زورق هیچ‌وقت متوقف نخواهیم شد و همه چیزِ همه چیز را می‌خواهیم.

رهبری تسهیل‌گرانه

رهبران زورق، مدیران و سرپرستانی هستند که از تجارب و حمایت‌هایشان برای تسهیل و پیشبرد زورق استفاده می‌کنند.

سازمان دوستانه

زورق قبیله‌ای‌ست که اعضای آن در جامعه‌ای کار می‌کنند که ملاحظه‌گر و هواخواه آن‌هاست.

با هم کار کردن

ما در زورق کارهایی را که می‌توانیم با هم انجام دهیم، فردی پیش نمی‌بریم و از با هم بودن لذت می‌بریم.

مربی‌گری

رهبران زورق اعضای تیم‌شان را برای انجام وظایف رشد داده و بستر این رشد را فراهم می‌کنند.

هم‌دلی

ما در زورق بر اساس منطق، تحلیل و تصمیم عمل می‌کنیم و آن را با کمک و یاری یکدیگر به ثمر می‌رسانیم.