راهنمای استرداد بلیط

زورق یعنی استرداد آنلاین و آسان بلیط هواپیما و قطار

استرداد بلیط هواپیما داخلی

برای استرداد بلیط هواپیما داخلی از زورق، ابتدا باید از گزینه‎‌ی «ورود - ثبت نام» با وارد کردن ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید.

در این مرحله، شما پس از ورود به حساب کاربری خود، می‌توانید با انتخاب گزینه «سفارشات و استردادها» وارد صفحه سفارشات خود شده و لیست سفارشات را مشاهده کنید، همچنین می‌توانید با انتخاب هر کدام از آنها برای درخواست استرداد آن سفارش اقدام نمائید.

در صفحه سفارشات و استردادها می‌توانید از قسمت جستجوی بالا لیست فقط با پر کردن یکی از فیلدهای شماره سفارش، نام مسافر و تاریخ به راحتی سفارش مورد نظر خود را یافته و مشاهده نمائید.

پس از انتخاب سفارش مورد نظر خود میتوانید جزئیات سفارش را به صورت کامل مشاهده و چاپ نمائید، در ضمن می‌توانید از طریق گزینه‌ی «استرداد» برای در خواست استرداد هر کدام از بلیط‌های سفارش مورد نظر خود اقدام نمائید.

با انتخاب گزینه‌ی «استرداد» صفحه‌ای را مشاهده میکنید که دلیل تمایل شما برای استرداد بلیط مورد نظرتون را از شما خواستار میشود، شما چهار گزینه‌ی دلایل شخصی، لغو پرواز توسط ایرلاین، تاخیر یا تعجیل پرواز بیش از دو ساعت و تغییر ساعت پرواز کمتر از دو ساعت را برای انتخاب پیش رو دارید. اگر به دلایل شخصی پروازتان را کنسل می‌کنید یا ساعت پرواز شما کمتر از دو ساعت تغییر کرده است، در قوانین و مقررات سایت می‌توانید از قوانین هر ایرلاین برای میزان جریمه مطلع شوید.

اگر هواپیمایی پرواز شما را لغو کرده است و یا پرواز شما بیش از 2 ساعت تأخیر یا تعجیل داشته و شما مایل به استفاده از پرواز نیستید، بلیط شما بدون کسرِ جریمه کنسل می‌شود. بعد از انتخاب دلایل، دوباره روی «مرحله‌ بعد» کلیک کنید.

در این مرحله از استرداد بلیط شما اطلاعات مسافرانی که این بلیط برای آنها خریداری شده است را مشاهده میکنید و میتوانید نفرات مورد نظر خود برای استرداد را انتخاب نمائید، با توجه به اینکه قوانین کنسلی پروازهای داخلی را مطالعه نموده اید و از آن آگاهی دارید، میتوانید آن را تایید نموده و از طریق گزینه‌ی «مرحله بعد» وارد مرحله بعدی شوید، در ضمن گزینه‌ی «بازگشت» برای تغییر در مرحله قبلی وجود دارد.

در مرحله آخر شما باید چگونگی نحوه پرداخت مبلغ استرداد شده را تعیین نمائید، شما دو گزینه‌ی شارژ اعتبار زورق و واریز به حساب بانکی را برای انتخاب پیش رو دارید، یکی از این دو گزینه را با توجه به توضیحات آن انتخاب نموده و روی گزینه‌ی «استرداد آنلاین» کلیک کنید.

توجه فرمایید در صپرتیکه گزینه واریز به حساب بانکی را انتخاب نمایید مبلغ به همان شماره کارتی که با آن خرید خود را انجام داده اید بازمیگردد.

پس از تکمیل این مراحل، شما پیام «استرداد با موفقیت انجام شد» را دریافت می‌کنید. اگر تا 72 ساعت مبلغ استرداد به حساب یا اعتبار شما واریز نشد، می‌توانید برای بررسی موضوع با پشتیبانی زورق تماس بگیرید.

زورق، همراه و پشتیبان شما.

استرداد بلیط هواپیما خارجی

مسافر عزیز

لطفا جهت استرداد "بلیط سیستمی" پرواز خود با پشتیبانی تماس بگیرید.

توجه داشته باشید در حال حاضر بلیط های چارتری پروازهای خارجی قابل استرداد نمی باشند.