page.title

زورق: سفر به میلان

  • مناسب خرید
  • تاریخی

رفت و برگشت از ۰ تومان

هتل از شبی ۴۱۷,۴۴۰ تومان

میلان بهشت هنر و معماری است؛ سرزمین مد و طراحی؛ شهر موسیقی و نقاشی و فوتبال. شهری که شاهکارهای هنر دنیا را در خود جا داده: دوئومو، چهارمین کلیسای بزرگ دنیا، تابلوی شام آخرِ داوینچی، مجسمه‌های میکل‌آنژ و چند ساز متعلق به موتزارت. البته خانه اپرای لااسکالا را هم باید به دیدنی‌های بی‌پایان این شهر اضافه کرد؛ یکی از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین اپراهای دنیا که عاشقان موسیقی کلاسیک ایتالیا را به میلان می‌کشاند. گشت و گذارتان میان تاریخ و هنر که تمام شد، حتماً سری به خیابان بی‌نظیر مونته‌ناپولیون بزنید که مرکز طراحان لباس مشهور ایتالیایی مثل ورساچه و پرادا و همیشه پر از توریست‌ها و عاشقان مد و خرید است. غذاهای این شهر هم جزء خوشمزه‌ترین‌ها در ایتالیا هستند. پیشنهاد می‌کنیم ریزوتوی میلانی و پولنتا را حتما بچشید؛ خوراک لذیذی که میلانی‌ها به آن عشق می‌ورزند، درست همانقدر که مردم جنوب ایتالیا عاشق پاستا هستند.
چرا به میلان سفر کنیم

چرا میلان؟

  • ویترین لوکس‌ترین برندها را تماشا کنید
  • تابلوی شام آخر را ببینید
  • زیر طاق بزرگترین کلیسای دنیا بایستید
  • در یک رستوران کوچک محلی، پاستا بخورید
  • شب در جیاردینی پوبلیچی قدم بزنید
هزینه سفر به میلان

هزینه سفر به میلان

میلان یکی از شهرهای بزرگ و نسبتا گران اروپا است. بلیط هواپیما برای این شهر با تنوع زیادی پیدا می‌شود که قیمتشان هم چندان بالا نیست. اما رزرو هتل در این شهر نسبتا گران است. به خصوص اگر بخواهید هتلی در یکی از مناطق مرکزی شهر بگیرید. در میلان بهتر است از مترو استفاده کنید، چون حتی با وجود مترو هم هزینه‌ی رفت و آمد چندان کم نیست. اگر بخواهید تاکسی سوار شوید، بدانید که خرجتان زیاد خواهد بود. رستوران‌های میلان معمولا گران قیمت هستند و فست‌فود هم به سختی پیدا می‌شود. گرچه می‌توانید رستوران‌های با قیمت متوسط هم پیدا کنید؛ اما بهتر است هزینه غذا را یکی از بخش‌های مهم هزینه سفرتان به میلان در نظر بگیرید.

آب و هوای میلان

آب و هوای میلان

میلان از اواسط تیر تا اواسط شهریور گرم و شرجی است، اما در بهار هوای دلپذیری دارد. ماه‌های آبان و آذر هم زمان‌ خوبی برای رفتن به میلان هستند، اما اگر در مهرماه به آن‌جا سفر می‌کنید باید بدانید که باران‌های شدیدی در این ماه می‌بارد.
اگر در تابستان قصد سفر به میلان را دارید، می‌توانید سری به دریاچه‌های اطراف و کوهپایه‌های آلپ بزنید. در زمستان‌های سرد و مه‌آلود ِمیلان شور و حال قبل از سال نو، تزئینات فوق‌العاده‌ی کریسمس و کارناوال معروف میلان (جشن میلانی) در بهمن ماه، سرما را از یاد شما خواهد برد.

با عضویت در خبرنامه زورق از تخفیف‌های ویژه، جشنواره‌های خرید، رویدادهای مهم دنیای سفر و گردشگری باخبر شوید.