زورق: ویزای توریستی سنگاپور

ویزای توریستی کشور سنگاپور برای مسافرانی صادر می‌شود که قصد سفر تفریحی به این کشور را دارند. از آن‌جایی که جمهوری سنگاپور در ایران سفارت ندارد، برای گرفتن ویزای توریستی سنگاپور باید به کارگزاری‌های مراجعه کنید که با سفارت این کشور همکاری می‌کنند. زورق کارگزار ویزای سنگاپور است. راه دیگر درخواست ویزای توریستی سنگاپور، ارائه‌ی درخواست ویزا از طریق کشورهایی است که سنگاپور در آن‌ها سفارت دارد. برای این کار لازم است به آن کشور سفر کنید و با مراجعه به سفارت سنگاپور درخواست ویزای توریستی خود را مطرح کنید. این کار علاوه بر هزینه‌ی سفر به یک کشور دیگر و اقامت در آن‌جا، مستلزم صرف زمان و انرژی اضافه است. شما با یک تماس در ساعات اداری با شماره‌ی ۴۹۰۲۶ می‌توانید ویزای خود را راحت و سریع دریافت کنید.

انواع ویزای سنگاپور

بخش زیادی از درآمد کشور سنگاپور از صنعت گردشگری آن تأمین می‌شود. جمهوری سنگاپور برای مسافران ایرانی ویزای توریستی چهارده روزه صادر می‌کند.

 • ویزای توریستی سنگاپور تا یک ماه بعد از صدور معتبر است. از زمانی که وارد خاک این کشور شوید، می‌توانید تا چهارده روز در سنگاپور بمانید.
 • ویزای توریستی سنگاپور یک بار ورود است. حتی اگر پیش از تمام شدن چهارده روز از این کشور خارج شوید، باید دوباره درخواست ویزای توریستی بدهید.

مدارک لازم برای ویزای سنگاپور

مرحله‌ی اول در گرفتن ویزای توریستی سنگاپور آماده کردن مدارک است. از آن‌جایی که کشور سنگاپور در ایران سفارت ندارد، مدارک لازم برای گرفتن ویزای توریستی سنگاپور از طریق کارگزار برای این کشور فرستاده می‌شود. ثبت مدارک برای ویزای توریستی سنگاپور به صورت الکترونیک انجام می‌شود. برای شروع درخواست ویزای سنگاپورباید این مدارک را آماده کنید و به زورق ارائه کنید:

۱. اسکن رنگی صفحه‌ی اول پاسپورت با حداقل هفت ماه اعتبار

۲. اسکن رنگی عکس ۴*۶

۳. فرم کامل شده‌ی مشخصات فردی

 • قبل از اسکن پاسپورت، آن را امضا کنید.
 • عکس باید جدید، با زمینه‌ی سفید و متفاوت با عکس پاسپورت باشد.
 • اسکن عکس باید با رزولوشن ۲۰۰ باشد.
 • فرم مشخصات فردی را زورق در اختیار شما قرار می‌دهد.
 • فرم مشخصات فردی باید با خودکار آبی و به زبان انگلیسی کامل شود.
 • تمام متقاضیان ویزای توریستی سنگاپور که بیشتر از ۱۴ سال سن دارند، باید فرم مشخصات فردی را کامل کنند.
 • امضای فرم مشخصات فردی باید با امضای پاسپورت یکسان باشد.
 • برای کودکان زیر ۱۴ سال، فقط امضای مادر قابل قبول است.
 • زورق مدارک شما را قبل از ارسال کنترل می‌کند تا مطابق با استانداردهای درخواست شده‌ی سنگاپور باشد. اما اگر مدارک ناقص باشد یا مطابق استانداردها نباشد، ممکن است موجب تأخیر در صدور ویزای سنگاپور یا رد درخواست ویزا شود.
 • ویزای توریستی سنگاپور پس از صدور به صورت برچسب برای کارگزار ویزا ارسال می‌شود. کارگزار ویزا را روی پاسپورت شما ثبت می‌کند.

قیمت ویزای سنگاپور

مرحله بعدی در گرفتن ویزای توریستی سنگاپور پرداخت هزینه‌ی آن است. قیمت ویزا بسته به نرخ روزانه ارز، متفاوت است. در حال حاضر قیمت ویزای چهارده روزه‌ی توریستی سنگاپور ۱۰۵ تا ۱۱۰ دلار هزینه دارد.

ویزای سنگاپور چند روزه صادر می‌شود؟

مرحله سوم و آخر در گرفتن ویزای توریستی سنگاپور انتظار برای صدور آن است. از زمان ثبت مدارک تا زمان صدور ویزا ۲ هفته‌ی کاری طول می‌کشد.

· منظور از روز کاری، روزهای کاری کشور سنگاپور است.

· ویزای توریستی سنگاپور به صورت فوری صادر نمی‌شود.

آدرس سفارت سنگاپور در تهران کجاست؟

جمهوری سنگاپور در ایران سفارت ندارد. به همین دلیل برای امور مربوط به ویزای توریستی این کشور باید حتماً از طریق کارگزار اقدام کنید. کارشناسان زورق می‌توانند به شما در روند صدور ویزای توریستی سنگاپور کمک کنند.